ue_flaga"Pozyskiwanie funduszy europejskich. Bilans 5-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej", to tytuł wykładu otwartego, który odbędzie się w poniedziałek, 18 maja w Wyższej Szkole Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.


Jak informuje rzecznik Wyższej Szkoły Biznesu, Joanna Piskurewicz, spotkanie poprowadzi Bogusław Liberadzki, ekonomista, były minister transportu, poseł na sejm III i IV kadencji, od 2004 roku deputowany do Parlamentu Europejskiego. Ukończył studia w Szkole Głównej Planowania i Statystyki, na której uzyskał tytuł doktora i doktora habilitowanego, po czym uzyskał tytuł profesora nauk ekonomicznych. 

Wyższa Szkoła Biznesu - gospodarz wykładu - powstała w 1997 roku. Jest jedyną samodzielną uczelnią ekonomiczną w Gorzowie Wielkopolskim. Prowadzi studia licencjackie na kierunkach: Zarządzanie i Socjologia w trybie dziennym i zaocznym. Obecnie kształci około 1500 studentów. 

Wykład odbędzie się w poniedziałek 18 maja, o godz. 8.45 w Auli Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Myśliborskiej 30 w Gorzowie Wielkopolskim.

źródło: PAP - Nauka w Polsce

Komentarze obsługiwane przez CComment