targi lublinZdajesz w tym roku maturę i stoisz przed wielkim wyborem: jaki kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy? Jeśli kończysz w tym roku szkołę średnią, wybierz się na 14. Edycję Targów Edukacyjnych w Lublinie, które odbędą się w tym roku w dniach od 15 do 16 marca. W tym roku pojawi się blisko 100 wystawców z całej Polski, w tym uczelnie i szkoły wyższe, szkoły zawodowe, a także przedstawiciele szkół średnich.

Targi Edukacyjne w Lublinie z roku na rok przyciągają coraz więcej zainteresowanych. To największa impreza edukacyjna w tej części Polski, a zeszłoroczna edycja przyciągnęła ponad 13 tysięcy zwiedzających. Oprócz szkół z województwa lubelskiego, pojawią się także uczelnie z Warszawy, Wrocławia, Łodzi czy Krakowa. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną wystawców, dowiedzieć się jakie są wymagania rekrutacyjne na interesujące ich kierunki studiów oraz jakie progi punktowe obowiązały w zeszłorocznej rekrutacji. Targi Edukacyjne to także doskonała okazja, aby dowiedzieć, jakie wymagania stawiają kandydatom zagraniczne uczelnie. Zwiedzający będą mogli się dowiedzieć w jaki sposób przebiega proces rekrutacji, a także jakie kroki należy podjąć, aby do innego kraju.
Targi Edukacyjne 29Nowością w tegorocznym programie będą warsztaty wiedzy, które zostaną poprowadzone przez ekspertów z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Lublinie. Przedstawiciele zaprezentują najświeższe dane dotyczącą rynku pracy w województwie lubelskim. Specjaliści przedstawią także dobre praktyki, które można wykorzystać w trakcie poszukiwania pracy w kraju i zagranicą.

Na odwiedzających będzie czekała masa atrakcji. W tym roku będą to:
  • pokaz cheerleaderek,
  • koncert orkiestr dętych,
  • występy wokalne i taneczne,
  • pokazy samoobrony, umiejętności bojowych oraz musztry.
Targi Edukacyjne 30Każdy, kto weźmie udział w targach edukacyjnych będzie mógł zgłosić swój w loterii. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie, wypełnić ankietę i poczekać na ogłoszenie wyników.

Pełny program tegorocznej edycji znajdziesz tutaj. 

Komentarze obsługiwane przez CComment