×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
ccw logoCEMS Chance to projekt absolutnie wyjątkowy. Powstał z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którym trudno podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Wydarzenie obejmuje 4-dniowy cykl warsztatów, podczas których uczestnicy otrzymują nieocenione wskazówki. Jego głównym celem jest inspiracja młodych ludzi, obudzenie w nich pewności siebie i dodanie siły do osiągania zamierzonych celów.
CEMS Chance to ciekawe spotkania z ludźmi, którzy już osiągnęli wielki sukces, znanymi osobami ze świata sportu czy mediów, przedstawicielami firm. To właśnie oni, tak jak i uczestnicy, kiedyś stali przed trudnym wyborem, jednak odważyli się podjąć wyzwanie i spełniać marzenia. Ich opowieści o pełnej zakrętów ścieżce kariery, pokazują, że nie ma rzeczy niemożliwych oraz poszerzają horyzonty i motywują do działania.

Organizatorzy starają się podzielić doświadczeniem pracy w zespole, organizując warsztaty z tworzenia kreatywnego CV czy autoprezentacji i zarządzania czasem. CEMS Chance pokazuje jak wiele nieodkrytych możliwości istnieje przed młodym człowiekiem. Z roku na rok wzbogaca się lista rozrywek, wśród których nie brak wyjść do muzeów, galerii, parków rozrywki, Centrum Nauki Kopernika, ale również emocjonującej zabawy podczas kręgli czy laserowego paintball’a.

Do tej pory wydarzenie uświetnili swoją obecnością między innymi:
  • Beata Pawlikowska,
  • Rafał Brzozowski,
  • Piotr Cieszewski,
  • Dorota Wellman.

Sam projekt odbędzie się w dniach 5-8 grudnia, natomiast rekrutacja rozpoczęła się 1 listopada i potrwa do 14 listopada. Taka okazja na start w lepsze życie wypada tylko raz, dlatego nie przegap swojej szansy!
Chance 2
Zainteresowany? Zarejestruj się już dziś. 

Komentarze obsługiwane przez CComment