×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
logo Career EXPO black RGBWielkimi krokami zbliżają się targi pracy Career EXPO. W tym roku już 25 października we Wrocławiu oraz 21 listopada w Poznaniu odbędą się kolejne edycja targów. Podczas Career EXPO studenci, absolwenci będą mieli okazję spotkać się z rekruterami z kilkuset międzynarodowych firm, wziąć udział w szkoleniach i prelekcjach, które poprowadzą eksperci w dziedzinie HR. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy pobrać bezpłatny bilet!

Dla kogo organizowane Career EXPO?


Udział w targach mogą wziąć studenci, młodzi absolwenci, a także specjaliści, którzy postawili już swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej. W gąszczu rekrutacyjnych informacji, płynących z różnych stron, ciężko wyciągnąć właściwe wnioski i znaleźć te najlepsze ogłoszenia. Wizyta na jesiennej edycji Career EXPO to idealna okazja, aby poznać bliżej liderów najprężniej rozwijających się branż. Na targach będą obecnie przedstawiciele firm działających w sektorach IT, finansów, sprzedaży, marketingu, inżynierii, obsługi klienta i wielu innych. Podczas rozmowy z pracownikami będzie można uzyskać informacje z pierwszej ręki na temat struktury firmy, wymagań rekrutacyjnych oraz warunków zatrudnienia.

Szybka rekrutacja podczas targów


Chcesz wykorzystać swój udział w targach w 100%? Ci, którzy zdecydowali już, do której firmy chcieliby aplikować, dzięki Career EXPO mają możliwość wzięcia udziału w Szybkiej Rekrutacji. Każdy użytkownik, zarejestruje się przez stronę www.careerexpo.pl, po wypełnieniu CV i wstępnej weryfikacji, może umówić się na spotkanie z rekruterem w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze w specjalnie wyznaczonej na targach strefie. Proces rekrutacyjny i czas oczekiwania na odpowiedź zostały skrócone do minimum, aby dać uczestnikom szansę na opuszczenie Career EXPO już jako pracownik.
CE 269

Warsztaty i prelekcje


Podczas edycji poznańskiej i wrocławskiej odbędzie się szereg szkoleń oraz prelekcji. Ich tematyka będzie obejmowała najlepsze praktyki dotyczące rozwoju zawodowego oraz osobistego. Osoby związane ze światem biznesu opowiedzą o tajnikach swojego sukcesu, a eksperci z obszaru HR oraz pozyskiwania prawników opowiedzą, jak najlepiej zaprezentować się w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby, które stawiają pierwsze kroki w rozwoju kariery będą mogli skorzystać z doradztwa specjalistów, którzy podpowiedzą jak przygotować profesjonalne CV. W trakcie targów będzie również obecny fotograf, który wykona dla uczestników profesjonalne zdjęcie do CV.
CE 105
Edycja wrocławska odbędzie się 25.10.2017 w Hali Stulecia. Początek targów został zaplanowany na godzinę 10:00. Zakończenie nastąpi o 18:00. 21.11.2017 w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznaniu odbędzie kolejna edycja Career EXPO.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz tutaj. 

Komentarze obsługiwane przez CComment