Gala finałowa Talent za Talent 2016W dniach 1-2.06.2016 mieliśmy przyjemność już po raz 7. organizować finał ogólnopolskiego konkursu dla maturzystów Talent za Talent. Do Warszawy przyjechało 24 maturzystów - najlepszych młodych liderów z Polski, aktywnych, chętnie działających społecznie i rozwijających siebie oraz swoje otoczenie.

Dnia 1 czerwca uczestnicy mieli okazję wykazać się i zdobyć nowe doświadczenia w siedzibie naszego Partnera Głównego Deloitte. Assessment Center i rozmowy rekrutacyjne pozwoliły maturzystom nabyć wiele nowych umiejętności i lepiej poznać siebie. Tego samego dnia wieczorem odbyła się integracyjna gra miejska. Na podstawie oceny pracy uczestników w ciągu całego dnia Stowarzyszenie Cognitis wraz z przedstawicielami firmy Deloitte po długich rozmowach wybrało siedmioro najlepszych uczestników. Wybór nie był łatwy, ponieważ wszyscy tegoroczni uczestnicy prezentowali niezwykle wysoki poziom! Naszymi finalistami zostali: Kamila Dec, Klaudia Kozioł, Jakub Kusz, Miłosz Niemiro, Jadwiga Ptaszyńska, Łukasz Więcławski i Anna Wojtkiewicz.

talent za talent2016 ac male
Assessment Center oraz rozmowy rekrutacyjne w siedzibie Partnera Głównego - Deloitte

Następnego dnia młodzi liderzy spędzili cały dzień na Uczelni Łazarskiego - naszego Partnera Strategicznego. Rano wzięli udział w warsztatach dotyczących kreowania swojego wizerunku w social media, a następnie uczestniczyli w Gali finałowej, na której każdy z finałowej siódemki zaprezentował swoją wizję przywództwa.

Na Gali pojawili się również pozostali uczestnicy konkursu, osoby wspierające, rodziny i przyjaciele uczestników, reprezentanci szkół, członkowie Stowarzyszenia Cognitis oraz goście specjalni: prezes Fundacji Humanites Zofia Dzik, prorektor Uczelni Łazarskiego sędzia Jerzy Stępień, dyrektor Centrum Efekty.net Karolina Lewandowska oraz zastępca Naczelnika ZHP Krzysztof Budziński. Pojawił się również zeszłoroczny laureat - zwycięzca indeksu Uczelni Łazarskiego Daniel Kapusta.

Po wystąpieniach finalistów odbyło się przemówienie gościa specjalnego Pani Zofii Dzik na temat jej życiowych i zawodowych doświadczeń w zakresie przywództwa. Następnie jury w składzie: Pani Zofia Dzik, Pan sędzia Jerzy Stępień, Pani Karolina Lewandowska oraz reprezentanci Cognitis: prezes Stowarzyszenia Maja Olborska, prezes poprzedniej kadencji Eliza Ruba i dyrektor Biura w Warszawie Julia Bieleninik udali się na obrady, żeby wybrać laureatów konkursu.

talent za talent2016 finalGala finałowa u Partnera Strategicznego - Uczelni Łazarskiego

Każdy z finalistów zaskoczył swoją wizją przywództwa i oryginalnym sposobem zaprezentowania jej. Ostatecznie zwyciężyła Klaudia Kozioł, II miejsce zajęła Anna Wojtkiewicz i III miejsce Łukasz Więcławski. Nie był to jednak koniec emocji! Po raz pierwszy została przyznana nagroda dla szkoły. Otrzymało ją XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w Warszawie, z którego aż 3 uczestników znalazło się w 24 zaproszonych do II etapu, a 2 osoby stanęły na podium. Sędzia Jerzy Stępień wręczył również nagrodę specjalną - indeks Uczelni Łazarskiego, który został przyznany Amadeuszowi Dzikowskiemu.

Całą Galę oraz wywiady z uczestnikami i gośćmi specjalnymi nagrywało Studia.tv.

Wszystkim uczestnikom, a w szczególności finalistom i laureatom serdecznie gratulujemy! Życzymy Wam dalszych sukcesów i energii do realizowania kolejnych działań!

Komentarze obsługiwane przez CComment