promocja edukacyjna2016logomaleJak podjąć tę ważną decyzję o studiach? Po pierwsze, spokojnie (panika nigdy nie jest wskazana), po drugie świadomie, czyli w oparciu o wiedzę i doświadczenie. Jasne, możesz nie mieć doświadczenia w studiowaniu (jeśli wybierasz I stopień), ale możesz zdobyć wiedzę i informacje z pierwszej ręki, od przedstawicieli uczelni obecnych na targach edukacyjnych. Na przykład w Toruniu, 15 marca.

Warto wybrać się na XXIII Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2016, podczas których można będzie odwiedzić stoisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, bydgoskiego Collegium Medicum UMK oraz uniwersytetów z: Gdańska, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Warszawy, Bydgoszczy, a także Politechniki Łódzkiej, Politechniki Poznańskiej, Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Elblągu i Włocławku oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Po raz pierwszy w naszych Targach wezmą udział przedstawiciele Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu z Gdańska, Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych z Gdańska oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina.

Wszystkie stoiska czynne będą w godzinach 8:30 –14:00, 15 marca.

promocja edukacyjna2016
Będzie także możliwość rozmowy z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów (sprawę ułatwi wypełnienie testu dostępnego na stronie internetowej Targów i przyniesienie go ze sobą do Auli UMK). Planowane są również warsztaty z komunikacji.

Biuro Karier UMK przygotowało specjalne warsztaty z komunikacji "Odkryj swój styl komunikacji by efektywnie kontaktować się z ludźmi”. Warsztaty przeznaczone są dla osób, które chcą rozwinąć swoje umiejętności komunikowania się z otoczeniem poprzez umiejętne przekazywanie swoich myśli, a także poprzez słuchanie innych ze zrozumieniem.
Godziny: 9:30 – 11:30 oraz 11:30 – 13:30
Uwaga, na warsztaty obowiązują zapisy:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (56) 611-46-57
Maksymalna liczba uczestników - 14 osób w jednej grupie.

torun2016 plakat

Szczegółowy program Targów, lista wystawców i dodatkowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Komentarze obsługiwane przez CComment