Rekrutacja zimowa na UAM w PoznaniuUniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przeprowadza rekrutację zimową na semestr letni w roku akademickim 2015/2016. Dla kandydatów przygotowano 6 kierunków studiów prowadzonych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

W ofercie dostępne są następujące kierunki studiów drugiego stopnia:
  • Aplikacje Internetu Rzeczy - studia stacjonarne 1,5-roczne
  • Chemia i inżynieria materiałów specjalnego przeznaczenia - studia stacjonarne 2-letnie
  • Geoinformacja - studia stacjonarne 1,5-roczne
  • Gospodarka przestrzenna - studia stacjonarne i niestacjonarne 1,5-roczne
  • Informatyka - studia stacjonarne i niestacjonarne 1,5-roczne
  • Kulturoznawstwo specjalność komunikacja międzykulturowa - studia stacjonarne 2-letnie

Jeśli nie wiesz jeszcze jaki kierunek studiów wybrać lub zastanawiasz się nad kilkoma opcjami, to polecamy lekturę naszego poradnika: „Wybór kierunku studiów – jak nie wpaść w pułapkę i wybrać mądrze”.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zimowej znajdziecie na oficjalnej stronie rejestracja.amu.edu.pl

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest jedną z największych oraz najlepszych uczelni w Polsce. Społeczność Akademicką UAM tworzą 52 tysiące osób - studentów, doktorantów oraz wykładowców. W ofercie kształcenia 15 Wydziałów można znaleźć aż 280 kierunków studiów I i II stopnia (prowadzonych w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym) oraz specjalności, a także 60 kierunków studiów podyplomowych. UAM prowadzi ponadto kształcenia na studiach doktoranckich (studiach III stopnia). Na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu działa blisko 200 kół naukowych, które pozwalają na pogłębienie zdobytej na zajęciach wiedzy oraz rozwijanie swoich talentów.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź pełną ofertę UAM w Poznaniu.

Komentarze obsługiwane przez CComment