master and more logo2015Kończysz studia licencjackie? Nawet jeśli jesteś zadowolony ze swojego kierunku, to warto pomyśleć o innych możliwościach. Przecież na studiach magisterskich możesz poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje o inny kierunek, pokrewny z tym z I stopnia lub dotyczący zupełnie innej dziedziny. Odwiedź międzynarodowe targi Master and More i pomyśl niestandardowo o studiach magisterskich.

Targi MASTER AND MORE są kompleksowym wydarzeniem informacyjnym dla osób rozważających podjęcie studiów II-stopnia, podyplomowych lub MBA. Podczas całodniowego wydarzenia odwiedzający mogą spotkać przedstawicieli uczelni z Polski i z całej Europy oraz wziąć udział w prezentacjach ekspertów poświęconych kwestiom bliskim studentom, jak strategia wyboru studiów, finansowanie studiów w Polsce i za granicą, ubieganie się o miejsce na studiach na zagranicznych uczelniach czy praktyki i pierwsza praca.
 
mam2 

Dlaczego warto wziąć udział w targach MASTER AND MORE?

Targi magisterskie są skierowane do studentów ostatnich lat studiów licencjackich lub inżynierskich, absolwentów oraz młodych profesjonalistów zainteresowanych kontynuowaniem nauki. Są imprezą promującą studia magisterskie (uzupełniające), podyplomowe i MBA w Polsce i za granicą. Na targach MASTER AND MORE nie zabraknie najlepszych europejskich i polskich uczelni.
 
mam3

Już teraz możesz zgłosić swój udział w targach i oszczędzić opłatę za wstęp! Wystarczy zarejestrować się online na stronie www.master-and-more.pl. Rejestracja online umożliwia skorzystanie z narzędzia planowania targów: na swoim koncie na stronie rejestracji możesz określić swoje zainteresowania i w ten sposób od razu zobaczyć, którzy wystawcy oferują kierunki studiów z nimi zgodne. Oszczędza to Twój czas, gdyż przychodząc na targi jesteś odpowiednio przygotowany i zorientowany w ofercie studiów. Dodatkowo rejestracja online pozwala na umówienie indywidualnych konsultacji z uczelniami oraz na zarezerwowanie miejsc na prezentacjach ekspertów i uczelni.

Wstęp jest bezpłatny dla osób, które dokonały rejestracji online lub na miejscu, w dniu targów. Dla osób, niezarejestrowanych opłata za wstęp wynosi 10 zł.

Warszawa, Centrum Nauki Kopernik, 27.10.2015 r., godz. 10:00-16:00
Poznań, Centrum Konferencyjne IBB Andersia, 28.10.2015 r., godz. 10:00-16:00

Aby być na bieżąco, zajrzyj na fanpage: www.facebook.com/masterandmoreEU.

Komentarze obsługiwane przez CComment