×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
logo umkJeśli jeszcze nie wybrałeś kierunku studiów, albo wahasz się co do uczelni, mamy dla Ciebie kolejne targi edukacyjne – tym razem w Toruniu. 25 i 26 marca w Auli UMK maturzyści z regionu i nie tylko będą mieli okazję zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz kilkunastu innych publicznych szkół wyższych z całej Polski.

 
 
 
promocja edukacyjna2 
Każdego roku targi odwiedza kilkanaście tysięcy osób. Z pewnością warto wybrać się na XXII Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2015, podczas których można będzie odwiedzić stoisko Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, bydgoskiego Collegium Medicum UMK oraz uniwersytetów z: Gdańska, Łodzi, Olsztyna, Warszawy, Szczecina, Bydgoszczy, a także Politechniki Gdańskiej, Politechniki Łódzkiej, Politechniki Poznańskiej, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Akademii Morskiej z Gdyni, Akademii Marynarki Wojennej z Gdyni, Wojskowej Akademii Technicznej, Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych w Elblągu i Włocławku oraz Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki z Wrocławia. Po raz pierwszy w naszych Targach wezmą udział przedstawiciele Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
 
Będzie także możliwość rozmowy z doradcami zawodowymi z Biura Karier UMK, którzy osobom niezdecydowanym pomogą określić predyspozycje zawodowe i wybrać odpowiedni dla nich kierunek studiów (sprawę ułatwi wypełnienie testu dostępnego na stronie internetowej Targów i przyniesienie go ze sobą do UCS UMK).
  
promocja edukacyjna1 

Przedstawiciele wydziałów UMK przygotowują także różne warsztaty i spotkania w ramach drzwi otwartych. Szczegółowy plan spotkań będzie zamieszczony na stronie wydarzenia. Wszystkie stoiska czynne będą w godzinach 8:30 –14:00.

Komentarze obsługiwane przez CComment