×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
targiabsolwent2014 logoKolejna edycja Targów Absolwent to świetna propozycja nie tylko dla absolwentów, ale i uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Potrzebne informacje uzyskają tu też studenci i każdy, kto chce zaplanować swoją drogę kariery, myśląc o dalszym kształceniu. W tym roku targi tradycyjnie odbędą się w 2 edycjach w 4 miastach: Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Pile i Lesznie.

edycja LUBUSKA

w dniach 4-5 marca 2014r. w Gorzowie Wielkopolskim w hali AWF przy ul. Słowiańskiej 1
w dniach 11-12 marca 2014r. w Zielonej Górze w hali Gimnazjum nr 2 przy ul. Świętych Cyryla i Metodego 9

edycja WIELKOPOLSKA

w dniu 18 marca 2014r. w Pile w hali MOSiR przy ul. Żeromskiego 90
w dniu 25 marca 2014r. w Lesznie w hali ZST przy ul. Narutowicza 74

Impreza zapozna maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów z ofertą edukacyjną oraz z możliwościami dalszego kształcenia i rozwoju. Swoje propozycje zaprezentuje w każdej z edycji ponad 100 wystawców:
- szkoły wyższe, politechniki, uniwersytety;
- szkoły policealne, pomaturalne, ośrodki i instytuty szkoleniowe;
- szkoły ponadgimnazjalne: licea, technika, szkoły zawodowe;
- szkoły językowe, ośrodki językowe, certyfikacyjne.

Ważnym elementem imprezy są Targi Pracy i Kariery. Wydarzenie to organizowane jest z myślą o młodzieży rozpoczynającej karierę zawodową.

Kto odwiedza Targi?

Targi ABSOLWENT co roku odwiedzają tłumy maturzystów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, gimnazjów oraz studentów. Szeroka oferta kształcenia na różnych szczeblach zachęca do przyjścia na imprezę. Poprzednią edycję łącznie w czterech miastach odwiedziło około 10.000 osób. Uczniowie odwiedzają targi w grupach zorganizowanych z wychowawcami wg ustalonego harmonogramu, co zapewnia komfort zarówno wystawcom, jak i zwiedzającym. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Targi czynne będą w godzinach od 9.00 do 14.00.

Nie tylko nauka

Targi ABSOLWENT to nie tylko bogata oferta edukacyjna. To również możliwość znalezienia możliwości rozwoju osobistego, rozwijania talentów i zainteresowań oraz spędzania wolnego czasu. Dlatego podczas tegorocznej edycji targów, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się Happening ABSOLWENT 2014. Program obejmować będzie pokazy umiejętności zawodowych,

interaktywnych doświadczeń, występy grup tanecznych i muzycznych, pokazy sportowe: sporty walki, joga, fitness, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, masażu, makijażu oraz wiele innych. W trakcie happeningu prezentują się studenci uczelni, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, słuchacze placówek policealnych, uczniowie szkół artystycznych oraz sportowcy.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej targów: www.absolwent.targi.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment