wsbdgWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej po raz siódmy zaprasza studentów, absolwentów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także wszystkie osoby poszukujące pracy do udziału w Targach Pracy i Praktyk Studenckich. Targi Pracy to doskonała okazja do bezpośredniej rozmowy z potencjalnym pracodawcą i złożenia dokumentów aplikacyjnych - dlatego warto zabrać ze sobą CV.

W czwartek 27 lutego w budynku uczelni spotka się blisko czterdziestu renomowanych pracodawców, prezentujących kilkaset ofert zatrudnienia i kilkanaście szkoleń i warsztatów, które wzmacniają kompetencje osób poszukujących zatrudnienia i pomagają odnaleźć się na rynku pracy.

targi pracy dabrowagorniczaRównolegle do Targów toczyć się będzie Akademia Rozwoju Kompetencji. Będzie to strefa przeznaczona dla osób zainteresowanych podnoszeniem kompetencji interpersonalnych oraz zawodowych. Zainteresowani będą mogli wziąć udział w szeregu bezpłatnych szkoleń i warsztatów prowadzonych przez wystawców. Tematyka szkoleń związana jest z działalnością i branżą danego wystawcy i ma na celu zapoznanie uczestników z firmą, możliwością rozwoju kariery, a także wyposaża uczestników w specjalistyczną wiedzę i umiejętności. W ramach Akademii Rozwoju Kompetencji będzie można odbyć symulacje rozmowy kwalifikacyjnej, czy skonsultować i poprawić dokumenty aplikacyjne.

Wykład inaugurujący VII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - "Rynek pracy XXI w. w Polsce" - wygłosi Agata Hagno, doradca personalny, prezes zarządu i założyciel DPM sp. z o.o.

Udział w Targach oraz szkoleniach jest całkowicie bezpłatny.

Wśród wystawców znajdują się m.in. ArcellorMittal, UPC, DPM Sp. z o.o., Kamsoft, Johnson Electric, Raben, Młodzieżowe Centrum Kultury, PKO Bank Polski, SMG HRC Poland HR.

VII Targi Pracy i Praktyk Studenckich odbywają się pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza, Śląskiego Kuratorium Oświaty oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

Komentarze obsługiwane przez CComment