talent za talentLubisz poznawać ciekawych ludzi? Potrafisz przewodzić innym i podejmować inicjatywę? A może pragniesz doświadczać czegoś nowego? Studenckie Stowarzyszenie Cognitis już po raz piąty organizuje konkurs specjalnie dla maturzystów, którym zależy na swoim rozwoju i działaniu. Jeśli uważasz zatem siebie za osobę, która charakteryzuje się cechami przywódczymi, to ten konkurs jest przeznaczony właśnie dla Ciebie!

Talent za Talent poszukuje młodych maturzystów, którzy cechują się dojrzałością, odpowiedzialnością oraz aktywnością – zarówno społeczną, jak i naukową. Potencjał takich osób wyróżnia się właśnie poprzez działania, jakie podejmują. Dlatego też:
- Istotą udziału jest doświadczenie w przewodzeniu grupą, przykładowo poprzez organizowanie samodzielnych projektów i wydarzeń lub kierowanie samorządem szkolnym.
- Niemniej istotnym elementem jest etyka działania i zaangażowanie społeczne, które można wykazać działalnością wolontariacką.
- W końcu, o zacięciu naukowym poświadczą ponadprzeciętne sukcesy wynikające z sukcesów w olimpiadach czy konkursach ogólnopolskich.

Każdy z tych elementów jest wyrazem Talentu, należy jednak zaznaczyć, że najważniejsza jest wynikająca z tego chęć rozwoju i działania. Osoby charakteryzujące się tym mają potencjał, aby zajmować w przyszłości odpowiedzialne stanowiska i wpływać na życie innych ludzi. Talent za Talent jest sposobem na stworzenie dla takich osób dobrych warunków na rozwój poprzez doświadczenie różnych aktywności: case study, assessment center i prezentacji.
talent za talent
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu na www.talentzatalent.pl, gdzie też znajduje się formularz zgłoszeniowy, który będzie aktywny w okresie od 1 lutego do 26 marca 2014 roku.

Zachęcamy również do obserwowania fanpage na www.facebook.com/talent.za.talent, aby być na bieżąco z konkursem i przy okazji otrzymywać garść wiedzy związanej z tematem przywództwa.

Komentarze obsługiwane przez CComment