Biuro Karier OSW zaprasza do udziału w V Nowoczesnej Giełdzie Pracy, która odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2013 roku w godz. 10.00-15.00 w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie przy ul. Bydgoskiej 33.Udział w Giełdzie to doskonała okazja do zapoznania się z:
-ofertami pracy lokalnych pracodawców,
-ofertami pracy agencji zatrudnienia,
-ofertami pracy za granicą realizowanych w ramach EURES,
-zapoznanie się z ofertą kształcenia uczelni wyższych i szkół policealnych.

W ramach przedsięwzięcia proponujemy również udział w organizowanej konferencji na temat "Potrzeby współczesnego rynku pracy a wykształcenie i możliwości absolwentów". Spotkanie odbędzie się 12 kwietnia 2013 r. o godzinie 1100, w sali konferencyjnej (100 E) w Olsztyńskiej Szkole Wyższej.

gielda pracy olsztyn

Organizowana giełda jest wspólnym przedsięwzięciem Miejskiego Urzędu Pracy, Urzędu Pracy Powiatu Olsztyńskiego, Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego w Olsztynie, Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Ochotniczego Hufca Pracy w Olsztynie. Patronat honorowy nad Giełdą objęli m.in: Prezydent Olsztyna, Starosta Olsztyński, Gazeta Olsztyńska, TVP Olsztyn, Radio Olsztyn. Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym portali Olsztyn.Studia.net i Kierunki.net.

Komentarze obsługiwane przez CComment