sowaZakład Języka Rosyjskiego PSW w Białej Podlaskiej zaprasza uczniów klas maturalnych na konkurs „Gra o indeks”.


Zakład Języka Rosyjskiego Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej  zaprasza uczniów klas maturalnych na konkurs „Gra o indeks” na kierunek Filologia, specjalność Język Rosyjski, który odbędzie się 14.03.2013 r., godz.10.30-12.00, sala 289R.

Konkurs adresowany jest do tegorocznych maturzystów. Laureaci trzech pierwszych miejsc mają zagwarantowane miejsce na kierunku Filologia, specjalność Język Rosyjski, i zostaną zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej i opłaty za legitymację studencką. Tym laureatom, którzy podejmą u nas naukę w nowym roku akademickim dodatkowo zostaną wręczone nagrody i upominki.


Celem konkursu jest sprawdzenie praktycznej znajomości języka rosyjskiego. Konkurs polega na napisaniu testu składającego się z części leksykalno-gramatycznej.

Zgłoszenia (nazwa szkoły, adres; imię i nazwisko uczestnika, telefon; imię i nazwisko nauczyciela j. rosyjskiego) należy kierować do dn. 12.03.2013 r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze obsługiwane przez CComment