logo targi lublinW tym roku kończysz szkołę i zastanawiasz się w którym kierunku powinna potoczyć się Twoja edukacja? Chciałbyś rozwijać swoje zainteresowania w najlepszych szkołach w Polsce. Zapraszamy do wzięcia udziału w największych Targach Edukacyjnych we wschodniej Polsce, które odbędą się w dniach 26-27 marca 2013. Podczas IX edycji Targów będą prezentować się szkoły ponadgimnazjalne i uczelnie wyższe.


Jest to świetna szansa, aby zapoznać się z ofertą szkół przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Wybierz miejsce w którym będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania oraz pogłębiać wiedzę, co zaowocuje w przyszłej karierze zawodowej. Targi skierowane są dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, studentów oraz dla grona pedagogicznego. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się konkurs LUBELSKA BITWA NA WIEDZĘ, w której wezmą udział osobistości z Lubelszczyzny oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Podczas targów odbędą się pokazy i występy artystyczne na scenie.
img 3228
W tym samym czasie zainteresowani będą mogli odwiedzić Salon Książki i Wyposażenia Szkół gdzie poza materiałami dydaktycznymi będzie można zapoznać się z najnowszymi tytułami gier planszowych. Wszystkich zainteresowanych ofertą szkół edukacyjną zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową www.edukacja.targi.lublin.pl.
2 

Komentarze obsługiwane przez CComment