campus1000 studentów, 7 dni szalonej zabawy, ponad 100 warsztatów, koncerty Kamila Badnarka i Mesajaha. Zapraszamy na osiemnasty, niesamowity Campus Akademicki 2012 w Międzyzdrojach!

 


Jak co roku pod koniec wakacji organizacje studenckie z największych wrocławskich uczelni organizują Campus Akademicki Międzyzdroje 2012 w dniach 6 – 13 września 2012. To kultowe wydarzenie nie może odbyć się bez Ciebie! Zaplanuj tak wakacje, by spotkać się ze studentami z całej Polski na słonecznej plaży w Międzyzdrojach. Niezapomniane chwile, nowe znajomości, udane imprezy, koncerty, kabarety, dyskoteki, kino, plaża, jednym słowem tydzień zasłużonego odpoczynku i zabawy. Udział w Campusie to najlepsza okazja, by jeszcze przed październikiem poczuć przedsmak prawdziwego życia studenckiego.


Campus to także bogaty program merytoryczny, koncerty muzyczne, wieczorne imprezy oraz kabareton. W ofercie przewidziane są m.in.:
- warsztaty taneczne, teatralne, dziennikarskie, plastyczne, muzyczne, filmowe, fotograficzne prowadzone przez profesjonalnych wykładowców
- spotkania uczelniane dotyczące stypendiów zagranicznych, pomocy materialnej, organizacji studenckich, zapomóg, dopłat do zakwaterowania i wyżywienia, życia studenckiego
- szkolenia interpersonalne, ratownictwa wodnego,  pierwszej pomocy
- wykłady: jak radzić sobie ze stresem, jak przetrwać na studiach
- spotkania z ciekawymi ludźmi ze świata kultury, sztuki, nauki, biznesu i polityki

Więcej informacji i zapisy na www.oboz.pl

Komentarze obsługiwane przez CComment