×

Uwaga

Could not instantiate mail function.

logo sghFinance & Accounting z akredytacją ACCA i specjalności międzykierunkowe CIMA
Do 6 lipca kandydaci na studia do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie mogą rejestrować się w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym poprzez stronę www.sgh.waw.pl. Dla kandydatów na studia niestacjonarne rejestracja w systemie zostanie zamknięta 12 lipca.


W tym roku po raz drugi z rzędu oferujemy darmowe (dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego UE) studia w języku angielskim na kierunku Management (zarządzanie) – na pierwszy rok studiów ustalono limit przyjęć na 100 osób. Na studiach tych SGH oferuje dwie specjalności – Project Management, czyli zarządzanie projektami oraz Entrepreneurship, czyli przedsiębiorczość.

 

studenci sgh

Dodatkowo w ofercie studiów w języku angielskim SGH oferuje także odpłatne studia licencjackie stacjonarne na kierunku International Economics (Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze) oraz Quantitative Methods in Economics and Information Systems (Metody Ilościowe w Ekonomii i Systemy Informacyjne).

Do 9 lipca trwa rekrutacja na studia magisterskie na kierunkach International Business oraz Finance & Accounting. Studia na kierunku Finance & Accounting dają możliwość zwolnienia z egzaminów ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Od października na studiach licencjackich i magisterskich studenci będą mieli możliwość studiowania specjalności międzykierunkowej, która daje kwalifikacje CIMA (Chartered Institute of Management Accountants).  

Wszelkie szczegóły na temat rekrutacji – w tym informacje na temat kierunków, limity, warunki przyjęć, opłaty – dostępne są w serwisie dla kandydatów na studia w SGH pod adresem:
http://www.sgh.waw.pl/rekrutacja/

Komentarze obsługiwane przez CComment