wsb-logoJuż po raz kolejny Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przyszłych studentów i organizuje Dni Otwarte. W kwietniu można odwiedzać siedzibę główną Uczelni w Poznaniu oraz jej wydziały zamiejscowe – w Gdańsku i w Gliwicach.


 Do końca kwietnia codziennie można zwiedzać Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa w Poznaniu. Pracownicy Uczelni czekają na przyszłych studentów w godz. od 14.00 do 16.00. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną Uczelni oraz poznać szczegółowo zasady rekrutacji. Jest to też dobra okazja do zapoznania się z warunkami studiowania.

W Wydziale Studiów Społecznych w Gliwicach Dzień Otwarty został zaplanowany na 18 kwietnia. Tego dnia w godz. od 9.00 do 14.00 będzie można odwiedzać Wydział. Zainteresowani zapoznają się z ofertą edukacyjną, możliwościami rozwoju jakie daje Uczelnia oraz będą mogli wziąć udział w konkursach. Do zdobycia gadżety z logo WSB.

Natomiast do Gdańska można pojechać 23 kwietnia. Gdański Wydział Studiów Społecznych otwiera swoje drzwi o 10.00. Nie zabraknie informacji o ofercie Uczelni i ciekawych konkursów, a chętni do zdobycia umiejętności udzielania pierwszej pomocy będą mogli pogłębić swoją wiedzę na ten temat.

Komentarze obsługiwane przez CComment