targi-2012Targi odbędą się w dniach 27-28-29 marca 2012 r. w Hali Widowiskowo - Sportowej SPODEK w Katowicach. Jak co roku do udziału w Targach zostały zaproszone szkoły wyższe z całej Polski, a także szkoły językowe, szkoły zawodowe i policealne oraz instytucje wspierające edukację.


Targi adresowane są do młodzieży szkół średnich i studentów a ich głównym celem jest prezentacja aktualnej oferty edukacyjnej przygotowanej przez Państwa na nowy rok akademicki.

 

plakat 2012 4


Patronat honorowy nad Targami przyjęli: Marszałek Województwa Ślaskiego, Wojewoda Śląski, Prezydent Miasta Katowice, Śląski Kurator Oświaty.

Każda kolejna edycja Targów cieszy się dużym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy w ciągu trzech dni targowych odwiedzają nas licznie, pomimo spadającej liczby maturzystów, zawsze potwierdzając potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia na rzecz młodego pokolenia naszego regionu i kraju.

Gwarancją wysokiej frekwencji jest ścisła współpraca Biura Organizacyjnego Targów ze szkołami regionu, profesjonalna kampania promocyjna oraz fakt, że Targi EDUKACJA 2012 odbędą się w najlepszym dla szkół wyższych i maturzystów w okresie informacyjno-rekrutacyjnym.

Jednocześnie w tej edycji zapewniamy bezpłatny wstęp na Targi dla wszystkich odwiedzających, co dodatkowo zwiększy ich atrakcyjność w regionie.

Uczestnictwo w XIV Ogólnopolskich Targach EDUKACJA 2012 stwarza okazję do przedstawienia swojej aktualnej oferty oraz nawiązania bezpośrednich kontaktów z młodzieżą – przyszłymi studentami, słuchaczami i klientami.

Komentarze obsługiwane przez CComment