wsheWyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku zaprasza 1 marca 2012 roku do udziału w II edycji Nauki i Edukacji w Sieci. Przedsięwzięcie połączone jest z prezentacją oferty kształcenia Uczelni na nowy rok akademicki 2012/2013.Projekt Nauka i Edukacja w Sieci adresowany jest do osób, które chętnie wykorzystują Internet w poszukiwaniu informacji, w nauce, pracy dydaktycznej i w pogłębianiu wiedzy. Znajdą się również akcenty związane z zagrożeniami i bezpieczeństwem w sieci. Zapraszamy na cykl warsztatów, prezentacji niezwiązanych z Internetem, ale w równie ciekawy sposób popularyzujące wiele dziedzin nauki, a także do udziału w konkursach. Przygotowanych zostało ponad 20 różnych propozycji programowych. Każdy coś znajdzie ciekawego dla siebie.

Do udziału zapraszamy uczniów (w szczególności tegorocznych maturzystów), wychowawców, nauczycieli, pedagogów oraz doradców zawodowych. Impreza ma charakter otwarty.

Do partnerstwa w realizacji II edycji Nauki i Edukacji w Sieci przyłączyły się instytucje, które m. in. realizują programy popularyzujące tematykę związaną z bezpieczeństwem w Internecie.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.wshe.pl z zakładce Nauka i Edukacja w Sieci.

Komentarze obsługiwane przez CComment