WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk

adres:
 ul. Newelska 6
 01-447 Warszawa
 Warszawa
 mazowieckie

kontakt:
 tel. 223486544


Opis

Studia w WIT - inwestycja na całe życie

 

WIT - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie działająca pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, plasuje się w ścisłej czołówce polskich uczelni w obszarze technik komputerowych. a Nasi absolwenci pracują w wyuczonym zawodzie. W celu ciągłego polepszania jakości wyników, uczelnia wprowadza obecnie system zarządzania jakością ISO.

WIT studia

 

WIT zapewnia wybitną kadrę naukową wywodzącą się z instytutów PAN. W ramach programu UE Socrates-Erasmus prowadzi wymiany studentów i kadry z uczelniami z Danii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W celu wymiany doświadczeń środowisk z branży informatycznej uczelnia organizuje również różnego rodzaju konferencje naukowe, m. in. już od 10 lat International Workshop on IntuitionisticFuzzy Sets and Generalized Nets.

 

Najzdolniejsi studenci otrzymują propozycję pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych PAN. Szkoła gwarantuje stypendia Rektora za najlepsze wyniki w nauce, stypendia socjalne i stypendia dla osób niepełnosprawnych.

 

Według Rankingu Szkół Wyższych 2013 Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" i "Rzeczpospolitej" Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie znajduje się w dwudziestce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.Kierunki studiów WIT z certyfikatami

16 marca 2016 roku w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Uroczysta Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.

Certyfikatami "Studia z Przyszłością" Organizatorzy uhonorowali kierunki studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych, realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. Znak Jakości "Studia z Przyszłością" otrzymały kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

 

Wśród wyróżnionych certyfikatem "Studia z Przyszłością" kierunków WIT są:

Wydział Informatycznych Technik Zarządzania

Kierunek:

 • Informatyczne techniki zarządzania - studia I stopnia

Wydział Informatyki

Kierunki:

 • Grafika - studia I stopnia
 • Informatyka - studia I stopnia

 

Dodatkowo, studia I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania uzyskały certyfikat nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia".

Zasady rekrutacji

Szczegółowe informacje dotyczące etapów rekrutacji i opłat znajdują się na stronie:

www.wit.edu.pl/rekrutacja

Zapraszamy!

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt.

 • napisz do nas: rekrutacja@wit.edu.pl

 • zadzwoń: 22 3486-544

 • przyjdź osobiście:

  • ul. Newelska 6
   01-447 Warszawa
   II piętro, pok. 226

Komentarze obsługiwane przez CComment