WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk

adres:
 ul. Newelska 6
 01-447 Warszawa
 Warszawa
 mazowieckie

kontakt:
 tel. 223486544


Opis

Studia w WIT - inwestycja na całe życie

 

WIT - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie działająca pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, plasuje się w ścisłej czołówce polskich uczelni w obszarze technik komputerowych. a Nasi absolwenci pracują w wyuczonym zawodzie. W celu ciągłego polepszania jakości wyników, uczelnia wprowadza obecnie system zarządzania jakością ISO.

WIT studia

 

WIT zapewnia wybitną kadrę naukową wywodzącą się z instytutów PAN. W ramach programu UE Socrates-Erasmus prowadzi wymiany studentów i kadry z uczelniami z Danii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W celu wymiany doświadczeń środowisk z branży informatycznej uczelnia organizuje również różnego rodzaju konferencje naukowe, m. in. już od 10 lat International Workshop on IntuitionisticFuzzy Sets and Generalized Nets.

 

Najzdolniejsi studenci otrzymują propozycję pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych PAN. Szkoła gwarantuje stypendia Rektora za najlepsze wyniki w nauce, stypendia socjalne i stypendia dla osób niepełnosprawnych.

 

Według Rankingu Szkół Wyższych 2013 Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy" i "Rzeczpospolitej" Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie znajduje się w dwudziestce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.Kierunki studiów WIT z certyfikatami

16 marca 2016 roku w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Uroczysta Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością", organizowanego wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.

Certyfikatami "Studia z Przyszłością" Organizatorzy uhonorowali kierunki studiów I i II stopnia oraz studiów podyplomowych, realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. Znak Jakości "Studia z Przyszłością" otrzymały kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.

 

Wśród wyróżnionych certyfikatem "Studia z Przyszłością" kierunków WIT są:

Wydział Informatycznych Technik Zarządzania

Kierunek:

 • Informatyczne techniki zarządzania - studia I stopnia

Wydział Informatyki

Kierunki:

 • Grafika - studia I stopnia
 • Informatyka - studia I stopnia

 

Dodatkowo, studia I stopnia na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania uzyskały certyfikat nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia".

Oferta edukacyjna

Studia I stopnia - licencjackie

e-Administracja (6 semestrów)
Grafika (6 semestrów)
Zarządzanie (6 semestrów)

Studia I stopnia - inżynierskie

Informatyka (6 sem. - zaoczne / 7 sem. - dzienne)
Informatyczne Techniki Zarządzania (6 semestrów)

Studia II stopnia - magisterskie

Grafika (4 semestry)
Informatyka (4 semestry)


Informatyczne Techniki Zarządzania (3 semestry)


Studia podyplomowe

Administracja (2 semestry)
Grafika (2 semestry)
Informatyka (2 semestry)
Zarządzanie (2 semestry)
Dla nauczycieli (3 semestry)

Zasady rekrutacji

Szczegółowe informacje dotyczące etapów rekrutacji i opłat znajdują się na stronie:

www.wit.edu.pl/rekrutacja

Zapraszamy!

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt.

 • napisz do nas: rekrutacja@wit.edu.pl

 • zadzwoń: 22 3486-544

 • przyjdź osobiście:

  • ul. Newelska 6
   01-447 Warszawa
   II piętro, pok. 226

Komentarze obsługiwane przez CComment