Dolnośląska Szkoła Wyższa

 ul. Wagonowa 9
 53-609 Wrocław
 Wrocław
 dolnoslaskie

tel. 713582715


Dlaczego warto


Dolnośląska Szkoła Wyższa to jeden z najważniejszych ośrodków akademickich we Wrocławiu i w całym województwie. W tym roku obchodzimy 22 - lecie istnienia, a od 13 lat zajmujemy najlepsze miejsce wśród uczelni niepublicznych w rankingu Perspektyw - jesteśmy numer 1 na Dolnym Śląsku!
Mamy aż 10 kierunków studiów i 33 specjalności I stopnia, 8 kierunków i 36 specjalności II stopnia oraz 3 kierunki, 11 specjalności jednolitych studiów magisterskich oraz ponad 50 kierunków studiów podyplomowych. Oprócz tego prowadzimy liczne kursy i szkolenia otwarte i zamknięte. Współpracujemy z ponad setką ośrodków akademickich z 24 państw w Unii w ramach programu Erasmus +.
Jesteśmy jedną z niewielu uczelni niepublicznych w kraju kształcącą profesjonalnych pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, pracowników socjalnych, terapeutów, animatorów i menedżerów kultury oraz badaczy z zakresu nauk pedagogicznych.
To jednak nie wszystko. W Dolnośląskiej Szkole Wyższej kształcimy dziennikarzy, wydawców, blogerów, rzeczników prasowych, kreatorów wizerunku, twórców gier i animacji, specjalistów ds. marketingu, bezpieczeństwa, administracji w instytucjach publicznych oraz sektorze biznesowym, ekspertów od dyplomacji i stosunków międzynarodowych, profesjonalnych pracowników służb mundurowych, cywilnych oraz jednostek odpowiadających za bezpieczeństwo, menedżerów OZE (odnawialnych źródeł energii), geodetów, specjalistów w zakresie projektowania i samodzielnego tworzenia planów przestrzennych i map, a także badaczy z zakresu nauk społecznych. Nasza oferta jest bardzo szeroka, a możliwości rozwoju w dziedzinach, które wykładamy, praktycznie nieograniczone.

Kierunki studiów

Studia I stopnia:
-Administracja
-Bezpieczeństwo wewnętrzne
-Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
-Human resources i coaching
-Media design i marketing wizerunkowy
-Media kreatywne: game design, animacja, efekty specjalne
-Pedagogika
-Praca socjalna
-Sztuki nowoczesne-Design Now!
-Geodezja i kartografia
-Informatyka

Studia II stopnia:
-Bezpieczeństwo narodowe
-Media kreatywne
-Pedagogika
-Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
-Pedagogika specjalna
-Praca socjalna
-Psychologia
-Human resources i coaching
-Administracja
-Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Studia jednolite magisterskie:
-Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
-Pedagogika specjalna
-Psychologia

Komentarze obsługiwane przez CComment