×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
Zniżki na studia w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w ŁodziMarzysz o podjęciu studiów na kierunku Grafika i związaniu z tą profesją swojej przyszłej kariery zawodowej? Skorzystaj z wyjątkowej promocji, którą przygotowała AHE w Łodzi dla tegorocznych kandydatów i studiuj z 40% zniżką przez cały pierwszy rok!

Na kierunku Grafika AHE w Łodzi do zawodu grafika-projektanta przygotowuje prestiżowa kadra dydaktyczna, na którą składają się zarówno uznani w świecie artyści jak i praktycy aktywni na rynku reklamy.

W specjalistycznym kształceniu student zdobywa umiejętności m.in. z zakresu projektowania grafiki reklamowej, informacji i komunikacji wizualnej, multimediów, identyfikacji graficznej i grafiki wydawniczej. Uczy się zasad tworzenia grafiki użytkowej, kompozycji, typografii, fotografii, ilustracji, etc. Poznaje także zagadnienia z zakresu sztuk plastycznych (rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa) niezbędne w drodze do uzyskania tytułu magistra sztuki

W czasie nauki student opanowuje w praktyce umiejętność posługiwania się graficznymi programami komputerowymi, zdobywa wiedzę potrzebną do realizacji projektu na potrzeby mediów komercyjnych - zarówno tradycyjnych jak i dynamicznych.

Studenci już w czasie nauki mają niepowtarzalną okazję prezentacji swojego dorobku na wystawach zbiorowych w Patio2, galerii działającej przy AHE w Łodzi. Ich prace biorą także udział w wystawach, festiwalach i konkursach w kraju i za granicą.

Absolwenci najczęściej znajdują zatrudnienie w agencjach reklamowych lub interaktywnych, studiach projektowych i postprodukcyjnych, atelier fotograficznych, wydawnictwach, drukarniach lub domach mediowych; często z powodzeniem zakładają własne pracownie projektowe.

Kierunek Grafika to studia zarówno I, jak i II stopnia stacjonarne i niestacjonarne oraz studia II stopnia online.

Studia I stopnia:
  • Projektowanie graficzne;
  • Multimedia;
  • Fotografia użytkowa.

Studia II stopnia:
  • Projektowanie graficzne;
  • Multimedia;
  • Fotografia użytkowa;
  • Art Directing.

Studia I stopnia przez Internet
  • Projektowanie Grafiki reklamowej.

Studia II stopnia przez Internet
  • Projektowanie Grafiki użytkowej.

Komentarze obsługiwane przez CComment