×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
forum buttonWielu z Was zapewne z niecierpliwością oczekuje chwili, w której ogłosimy wyniki konkursu, który prowadziliśmy na naszym forum dyskusyjnym. Oficjalnie informujemy wszystkich biorących w nim udział: wyniki już są, a nagrody czekają na zwycięzców! Sprawdź - może to właśnie Ty wygrałeś!

Studia na kierunkach filologicznych i kulturoznawczych nie należą do grona „miłych, prostych i bezstresowych". Wynika to zapewne z ogromu informacji i umiejętności, które student musi sobie przyswoić w ciągu roku akademickiego. Ilość przeczytanych książek przyprawia często o ból głowy...
Po dogłębnej analizie Waszych wpisów uważamy jednak, że jesteście pasjonatami, którzy odpowiednio przemyśleli swój wybór po zaliczeniu egzaminu dojrzałości. Tego właśnie Was gratulujemy!

Chyba jednak zboczyliśmy z tematu... Miały być przecież wyniki i rozdanie nagród! Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na naszym forum dyskusyjnym w wątku „Mamy zwycięzców".

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim osobom, które brały udział w konkursie „Kultury świata na językach".

Nie zdążyliście wziąć udziału w konkursie, ale możecie pochwalić się kreatywnością i poczuciem humoru? W takim razie mamy dla Was świetną informację! Możecie pomóc nam w stworzeniu słowniczka studenckiego! Do wygrania cenne nagrody! Więcej informacji znajdzie tutaj: Konkurs Słownik Studenta

Komentarze obsługiwane przez CComment