×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
W połowie marca na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa PG ruszają studia podyplomowe Inżynieria Ropy i Gazu. To unikatowy na skalę kraju kierunek.

Studia podyplomowe z zakresu Inżynierii Ropy i Gazu adresowane są do osób pragnących zdobyć wiedzę z zakresu nowoczesnych metod identyfikacji, eksploracji i eksploatacji złóż ropy i gazu – ze szczególnym uwzględnieniem zasobów w formacjach łupkowych, zarówno na obszarach lądowych, jak i morskich.

Absolwenci tych studiów nabędą kompetencje przydatne we współczesnym przemyśle naftowym, zwłaszcza w zakresie usług związanych z obsługą pól naftowych oraz serwisem urządzeń i platform wiertniczych. Kierownikiem studiów Inżynieria Ropy i Gazujest prof. dr hab. inż. Jan Michalski, Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Studia trwać będą 2 semestry. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz dowód wpłaty za studia.

Czas trwania studiów: marzec 2012 – luty 2013

Termin składania dokumentów do 12 marca 2012, drogą mailową lub osobiście. Dyplomy ukończenia studiów wraz z dowodami wpłaty za studia można dostarczyć na pierwszych zajęciach.

Warunki uczestnictwa:
  • ukończone studia wyższe (magisterskie, inżynierskie)
  • złożenie kwestionariusza zgłoszenia na studia podyplomowe

Zasady naboru i opłaty:
  • o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz dokument wpłaty za studia.
  • 5600 zł brutto – za całe studia – cena obejmuje egzaminy dodatkowe (wystawiamy fakturę VAT). Dopuszcza się opcję wpłaty w dwóch ratach po 2800 zł (I rata – do 22 marca 2012, II rata – do 28 września 2012).

Informacja i zgłoszenia:
mgr inż. Wojciech Olszewski, sekretariat studiów pokój 230, budynek Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej; tel. 58 347 21 50, kom. 604 684 118 fax. 58 348 63 72, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarze obsługiwane przez CComment