×

Uwaga

Could not instantiate mail function.

phoca thumb s lazarski logoNowy innowacyjny kierunek w ofercie studiów I stopnia na wydziale Zarządzania, o nazwie Marketing Interaktywny. Pierwszą odsłoną kooperacji ze Związkiem Pracodawców Branży Internetowej IAB będzie miesięczne szkolenie z marketingu interaktywnego dla zainteresowanych.

 

Dynamiczny rozwój rynku reklamy internetowej wraz z towarzyszącym mu wzrostem zapotrzebowania na ekspertów z zakresu e-promocji, skłonił Uczelnię Łazarskiego do wzbogacenia swojej oferty. Specjalność jest dedykowana osobom zainteresowanym m.in. nowymi technologiami i sposobami dotarcia do odbiorców w Internecie.

Wzrost zapotrzebowania rynku na ekspertów z zakresu marketingu interaktywnego sprawił, że postanowiliśmy jako pierwsi w Polsce uruchomić tego typu specjalność – tłumaczy Agata Jankowska, Koordynator Projektów na Uczelni Łazarskiego – Szeroko pojęty e-biznes jest dynamicznie rozwijającą się branżą. Właśnie dlatego chcemy zaoferować możliwość zyskania zawodowych kwalifikacji osobom, które fascynują się nowymi kanałami komunikacji i zamierzają podjąć pracę w sektorze usług internetowych – podkreśla Agata Jankowska.

 

Program studiów został przygotowany wspólnie z ekspertami firm zrzeszonych w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB. Pierwszą odsłoną współpracy będzie miesięczny kurs z zakresu marketingu interaktywnego, który rozpocznie się 9 sierpnia br. Zajęcia będą obejmowały 36 godzin spotkań z ekspertami zajmującymi się na co dzień różnymi obszarami e-marketingu i e-PR.

 

Specjalność ta pozwala na zdobycie kompleksowej wiedzy na temat zarządzania projektami marketingowymi w Internecie, obsługi Social Media i szeroko rozumianej komunikacji interaktywnej. Absolwenci specjalności znajdą pracę w szeroko rozumianym e-biznesie, agencjach reklamowych, marketingowych i PR oraz w branży telekomunikacyjnej.

 

Wszystkie zajęcia specjalizacyjne będą odbywały się w formie konwersatoriów i warsztatów, z wykorzystaniem case studies oraz w formie pracy zespołowej, w warunkach jak najbardziej zbliżonych do realnych sytuacji biznesowych. Zostaną również poprowadzone przez specjalistów z największych agencji interaktywnych, takich jak Agora SA, Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl, Ad.net, ARBOmedia, Internetowy Dom Mediowy Net S.A., TVP.pl, Redefine Sp. z o.o., Axel Springer Polska Sp. z o.o., Naszaklasa.pl, Grupa Wydawnicza Polskapresse oraz wielu innych.

 

 

Komentarze obsługiwane przez CComment