×

Uwaga

Could not instantiate mail function.
Zarządzanie i inżynieria usługWydział Zarządzania Politechniki Białostockiej otrzymał od MNISW uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia o profilu praktycznym na kierunku Zarządzanie i inżynieria usług. Rejestracja kandydatów na rok akademicki 2015/2016 już trwa!

Dziekan Wydziału Zarządzania PB prof. Joanicjusz Nazarko nie kryje swojego zadowolenia - Nasze usilne starania, by uruchomić inżynierski kierunek studiów w zupełnie nowej dziedzinie zakończyły się sukcesem. Nowatorski, modułowy system kształcenia, jak również sam obszar związany z nowoczesnymi metodami organizacji i zarządzania usługami powinien dać studentom wiele satysfakcji i praktycznych umiejętności. Absolwenci będą ekspertami inżynierii usług i nie powinni mieć problemów z zatrudnieniem, podobnie, jak to ma miejsce w przypadku innych, naszych, inżynierskich kierunków – logistyki i zarządzania i inżynierii produkcji.

Program studiów na kierunku Zarządzanie i inżynieria usług ma charakter interdyscyplinarny, łączy wiedzę z zakresu dziedzin inżynierskich oraz ekonomii, prawa i marketingu wspartą nowoczesnymi narzędziami informatycznymi. Ponad 50% realizowanych zajęć będzie miało charakter praktyczny. Studenci będą mieli szansę zdobyć umiejętności w zakresie całościowego pojmowania procesów dotyczących projektowania, tworzenia i realizacji usług z wykorzystaniem współczesnych metod organizacji i zarządzania.


Absolwent kierunku będzie doskonale przygotowany do zarządzania projektami różnego typu, obsługi klientów w obszarze usług przemysłowych i publicznych. Będzie ponadto potrafił konfigurować i wdrażać rozwiązania informatyczne z różnych dziedzin, które mają zastosowanie w działalności usługowej. Wiedza marketingowa pozwoli natomiast na prowadzenie efektywnych kampanii z wykorzystaniem narzędzi społecznościowych.

Zarządzanie i inżynieria usług jest pierwszym i obecnie jedynym tego typu kierunkiem na polskich uczelniach. Kształcenie będzie prowadzone w innowacyjnej formule opartej na nowoczesnej koncepcji zarządzania projektem.

Komentarze obsługiwane przez CComment