×

Uwaga

Could not instantiate mail function.

Marketing jest interdyscyplinarnym obszarem wiedzy, który czerpie i wykorzystuje doświadczenia wielu innych nauk: psychologii, socjologii, ekonomii, statystyki, a nawet filozofii. Kierunek ten jest szczególnie dedykowany osobom, które są zainteresowane rozwijaniem swoich umiejętności analitycznych i zdolności kreatywnego myślenia. Jeśli chcesz decydować o rozwoju marki, kreować duże kampanie reklamowe i dbać i wizerunek przedsiębiorstw na współczesnym rynku, to studia na kierunku Marketing są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Zapraszamy do dalszej lektury!

W trakcie studiów:
Głównym celem studiów na tym kierunku jest kształcenie specjalistów z zakresu kreowania akcji marketingowych, badań rynku i komunikacji rynkowej, PR oraz zarządzania marką. 
W programie studiów znajdziecie wiele interesujących przedmiotów, np.:
- Podstawy zarządzania
- Narzędzia informatyczne w zarządzaniu
- Nowoczesne technologie w marketingu
- Psychospołeczne aspekty marketingu
- Marketing międzynarodowymi
- Zarządzanie marketingiem w praktyce
 
Zajęcia mają w przeważającej mierze charakter interaktywny i projektowy. Studenci biorą udział w pracach zespołowych, grach strategicznych i symulacjach komputerowych. Dzięki temu rozwijają swoje umiejętności praktyczne i jeszcze w czasie studiów mogą wykorzystywać zdobytą na wykładach wiedzę w warunkach zbliżonych do płaszczyzny biznesowej. Marketing możecie studiować na poziomie licencjackim i magisterskim, czyli studiów I i II stopnia, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. 
 
Po studiach:
Jeśli widzisz swoją przyszłość zawodową w sferze marketingu, Public Relations, reklamie, branży e-commerce i szeroko pojętej komunikacji rynkowej, to jako absolwent Marketingu możesz liczyć na duże możliwości zatrudnienia. Gdzie można pracować? Większość współczesnych firm, które dba o swój rozwój, posiada własne działy marketingu. Na rynku funkcjonują również setki agencji marketingowych, reklamowych i interaktywnych, w których Twoje umiejętności i szeroka wiedza branżowa będą bardzo pożądane.

Komentarze obsługiwane przez CComment