×

Uwaga

Could not instantiate mail function.

Chcesz iść na studia z Obrazu multimedialnego? Dowiesz się tam wszystkiego na temat nowoczesnych multimediów. Oferta studiów skierowana jest do osób zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w multimediach. Celem natomiast, wykształcenie profesjonalnych operatorów obrazu, znających nie tylko techniki montażu materiałów audiowizualnych, lecz także sprawnie obsługujących wszelkie urządzenia rejestrujące obraz. Od kandydatów chcących podjąć studia oczekuje się umiejętności zaprezentowania własnego dorobku artystycznego przed komisją rekrutacyjną.

Jak przebiega rekrutacja? Oprócz tradycyjnego konkursu należy przedstawić własne portfolio. Teczka z pracami powinna zawierać własnoręcznie wykonane prace (teledyski, etiudy, rysunki, scenariusze, itp.) Studia na kierunku Obraz multimedialny mają charakter praktyczny. Liczne szkolenia, warsztaty i praktyki przygotowują do pracy w zawodzie operatora obrazu. Pierwszy etap edukacji akademickiej trwa trzy lata. Po jego zakończeniu absolwenci otrzymują dyplom licencjata. Zainteresowani, mogą kontynuować naukę na dwuletnich studiach magisterskich tematycznie powiązanych ze studiami licencjackimi. W ofercie edukacyjnej uczelni artystycznych istnieją także studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia realizujące najważniejsze zagadnienia pojawiające się w programie nauczania na kierunku Obraz multimedialny.

W trakcie studiów:
Wkroczysz w świat multimediów. Poznasz nowoczesne kamery. Nauczysz się obsługiwać sprzęt służący do rejestrowania obrazu. Oswoisz się z planem filmowym. Zgłębisz tajniki kręcenia reklam, klipów, filmów, itp. Zdobędziesz doświadczenie w kreowaniu wirtualnej rzeczywistości. Otrzymasz zdolność obróbki obrazu i wzbogacania go różnorodnymi efektami. Nie obca stanie ci się także animacja komputerowa. Odbędziesz też podróż do przeszłości. Poznasz dzieje filmu. Przyjrzysz się zmianom, jakie zaszły w sztuce na przestrzeni wieków, poznasz ludzi, ich kulturę i światopogląd. Twoi opiekunowie na pewno nie pozwolą byś spoczął na laurach. Zaaplikują ci solidną dawkę wiedzy kierunkowej i ogólnej. Dzięki ich staraniom staniesz się doskonale wykwalifikowanym ekspertem, który w świecie nowoczesnych multimediów porusza się jak ryba w wodzie. Jednocześnie nie zapomnisz, że jesteś człowiekiem z krwi i kości, masz swoją historię i własne korzenie. Studiowanie na kierunku Obraz multimedialny będzie przyjemnością, ale także ciężką pracą. Kwalifikacje, jaki zdobędziesz dzięki tym studiom spokojnie wykorzystasz w zawodowej karierze za obiektywem kamery lub przed ekranem komputera.
 
Po studiach:
Na kierunku Obraz multimedialny uzyskasz możliwość podjęcia pracy w studiu fotograficznym, na planie filmowym, w telewizji czy agencji reklamowej. Będziesz mógł pracować choćby przy produkcji gier komputerowych w charakterze operatora kamery, montażysty, grafika, speca od efektów specjalnych, animatora, itp. Umiejętności, jakie otrzymasz dzięki studiom, pozwolą ci pracować na całym terenie Unii Europejskiej, a także za oceanem, w wielkich koncernach medialnych albo w największych studiach filmowych świata. 

Komentarze obsługiwane przez CComment