Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Kierunki pod lupą w obiektywie kamery

berligo logoJesteś studentem lub absolwentem kierunku filologicznego? Szukasz okazji do zdobycia cennego doświadczenia, a w przyszłości chciałbyś rozpocząć pracę jako tłumacz? Weź udział w konkursie “Tłumaczenia - niezbędnym narzędziem w globalnym świecie” i wygraj płatny staż!

Jakie jest zadanie konkursowe?


Osoby, które chcą wziąć udział w konkursie mają za zadanie przygotowanie ciekawego artykułu poglądowego dotyczącego roli tłumaczeń we współczesnym świecie. Praca może dotyczyć, np. sposobów wykorzystania tłumaczeń w biznesie czy na rynku wydawniczym. Wybór konkretnego zagadnienia zależy od uczestnika. Artykuł powinien być stworzony zgodnie z zasadami przygotowywania pracy poglądowej, a jego objętość powinna wynosić od 3 do 4 tysięcy znaków (bez spacji).

Kto może wziąć udział w konkursie?


Udział w konkursie mogą wziąć studenci oraz absolwenci kierunków filologicznych i innych:
  • stosunki międzynarodowe,
  • europeistyka,
  • amerykanistyka,
  • dyplomacja,
  • dziennikarstwo i komunikacja społeczna,
  • media i komunikacja społeczna.


Konkurs jest organizowany z myślą o studentach i absolwentach z całej Polski.

Termin zgłoszenia do konkursu


Konkurs “Tłumaczenia - niezbędnym narzędziem w globalnym świecie” rozpoczął się 12 czerwca. Prace będą przyjmowane do 25 lipca. Artykuł konkursowy należy przesłać wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępnym na stronie organizatora.

PLAKAT

Co można wygrać?


Autorzy najlepszych artykułów zostaną nagrodzeni płatnym stażem po odbyciu, którego otrzymają zaświadczenie potwierdzające jego odbycie oraz referencje. Staż potrwa miesiąc, a laureaci konkursu otrzymają wynagrodzenie w wysokości:
  • 1000 zł - dla autora najlepszego artykułu,
  • 500 zł - dla osób, których artykuł zajmie drugie i trzecie miejsce.


Stażyści będą pracować zdalnie, a ich zadania będą polegać na przygotowywaniu i opracowywaniu artykułów oraz treści merytorycznych na stronę Biura Tłumaczeń Berligo. Najlepsze artykuły zostaną także opublikowane na stronie Biura Tłumaczeń.


Więcej informacji o konkursie oraz szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj.
Tags: konkursy

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jak wybrać kierunek studiów?

Najpopularniejsze kierunki studiów

Nowe kierunki studiów

loading...
Nowe kierunki studiów