Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Kierunki pod lupą w obiektywie kamery

tzt logo malePotrafisz przewodzić grupą, jesteś osobą aktywną, lubisz przejmować inicjatywę? Jeśli ten opis do Ciebie pasuje, w dodatku chętnie poznasz inspirujących ludzi i weźmiesz udział w ciekawym projekcie, to przeczytaj o konkursie Talent za Talent i weź w nim udział.
 
Talent za Talent organizowany już po raz 7 przez Stowarzyszenie Cognitis jest jedynym ogólnopolskim konkursem dla maturzystów, który sprawdza nie tylko wiedzę, ale także aktywność społeczną i zdolności przywódcze.

Co możesz zyskać?

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe, ale najbardziej wartościowy jest sam udział w projekcie. Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzić się w zadaniach indywidualnych, ale też assestment center, wziąć udział w warsztatach dotyczących przywództwa, rozwoju osobistego i motywacji. Ostatni etap to przede wszystkim spotkanie i wymiana doświadczeń z młodymi liderami z całej Polski.
 
Tak o konkursie Talent za Talent jeden z jego uczestników:
„Dzięki temu przedsięwzięciu udało mi się poznać wiele ciekawych osób, które udzielają się społecznie i robią coś dla innych. Jest to przede wszystkim niesamowita wymiana doświadczeń i wrażeń z pracy w różnych środowiskach. Biorąc udział w konkursie zyskałem ogromną motywację do pracy i mam świadomość tego, że moje działanie i wszelkie starania są doceniane.”

phoca thumb l talent za talent

 
Jak wziąć udział?

Konkurs adresowany jest do maturzystów, których cechuje dojrzałość, odpowiedzialność, aktywność społeczna i naukowa. Istotą udziału jest doświadczenie w przewodzeniu grupą poprzez działalność w samorządzie szkolnym, koordynowanie projektów, organizację wydarzeń i wiele innych. Bardzo ważna jest również etyka działania oraz postępowanie mające na celu dobro innych. Dodatkowo docenione zostanie także zacięcie naukowe i osiągnięcia w olimpiadach i konkursach o zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim, czy nawet jeszcze większym. Jednak najważniejszą poszukiwaną cechą jest chęć rozwoju i działania.
 
Szczegóły na temat konkursu można znaleźć na www.talentzatalent.pl, gdzie od 1.01 do 26.02.2016 udostępniony będzie formularz zgłoszeniowy.
 
Konkurs Talent za Talent umożliwia uczestnikom wykazanie się swoimi zdolnościami poprzez rozwiązywanie zadania typu case study, udział w warsztatach assessment center, czy wystąpienie publiczne na Gali finałowej! Czeka Cię wiele wyzwań i nowych doświadczeń, a także poznanie ciekawych ludzi, którzy tak jak Ty chcą działać.
Zaglądaj też na fanpage konkursu

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jak wybrać kierunek studiów?

Najpopularniejsze kierunki studiów

Nowe kierunki studiów

loading...
Nowe kierunki studiów