Najnowsze artykuły

loading...
Najnowsze artykuły

Kierunki pod lupą w obiektywie kamery

edukacja logoJubileuszowa, dwudziesta edycja Targów Edukacyjnych EDUKACJA odbędzie się w dniach 11-12 lutego 2015 r. w Targach Kielce. EDUKACJA to cały szereg konferencji, warsztatów i szkoleń, licznie odwiedzanych przez nauczycieli, uczniów, wychowawców, dyrektorów, przedstawicieli samorządów. 
 
Ekspozycji targowej towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny poruszający kwestie dotyczące efektywnych metod nauczania, poprawy jakości polskiego  szkolnictwa oraz problematyki z zakresu wdrażania programów edukacyjnych. Organizatorzy gościć będą wydawców, producentów i dystrybutorów wyposażenia placówek edukacyjnych oraz reprezentantów szkół i innych instytucji edukacyjnych z całej Polski. 
 
XX Targi EDUKACJA zostały rozszerzone o zagadnienia związane z podnoszeniem kwalifikacji i kompetencji osób w różnym wieku, reprezentujących inne środowiska i korzystających z odmiennych form edukacji pozaformalnej.

Targom towarzyszy Salon Wyposażenia Obiektów Szkoleniowych i Konferencyjnych EDUKACJA PLUS. Organizatorzy planują również zorganizowanie Forum pt. „Edukacja przez całe życie – wyzwania i perspektywy pozaformalnego systemu edukacji".

Tradycją i bardzo mocnym punktem każdej edycji EDUKACJI jest wyjątkowo duża liczba profesjonalnie przygotowanych branżowych wydarzeń towarzyszących. W tym roku na szczególną uwagę zasługują Ogólnopolskie Forum Dyrektorów i Forum Kuratorów.

Na najbliższą edycję EDUKACJI zaplanowana została między innymi prelekcja „Innowacyjne metody nauczania ekonomii w szkołach", skierowana do nauczycieli Podstaw przedsiębiorczości oraz Wiedzy o społeczeństwie w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Spotkanie organizowane jest przez Forum Obywatelskiego Rozwoju oraz Targi Kielce.
 
Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ

Komentarze obsługiwane przez CComment

Jak wybrać kierunek studiów?

Najpopularniejsze kierunki studiów

Nowe kierunki studiów

loading...
Nowe kierunki studiów